Stoisko Tickmill

Oceny cząstkoweWiarygodność:10Obsługa klienta:10Platforma:10Oferta:10 Bardzo dobra oferta, niskie spready, fajny support. Handluje u nich (między innymi u nich) od ponad roku i jak na razie jestem zadowolony.

tickmill

Dostępność instrumentów. Łatwość obsługi, szybka egzekucja, niezawodność. https://traderprof.club/ to broker, który rozpoczął swoją działalność w 2015 roku. Dzięki bardzo dobrej ofercie, niskim spreadom oraz dobrej egzekucji zleceń, bardzo szybko zyskał sobie rzeszę zaufanych klientów. Działa w modelu NDD, a dodatkowo oferuje ochronę przed ujemnym saldem. Posiada dwie licencje, jedną z Wielkiej Brytanii , a drugą z Seszeli .

Prezes Zbp: Uproszczona Restrukturyzacja Brzmi Ładnie Nic Bardziej Mylnego (cz I)

Broker znośny, poślizgów jakoś nie uświadczyłem jak pisze kolega poniżej, chociaż może z 1 raz się przydażył przy publikacji danych. Ogólnie spready niezłe, z tym, że ja handluje intraday, więc może dla daytraderów wypada nieco gorzej. W każdym razie z pewnością wiarygodny. Oceny cząstkoweWiarygodność:2Obsługa klienta:2Platforma:2Oferta:2 duzo poslizgow, u innych jest ok, nie polecam

Każdemu polecam dokładnie przetestować, broker sam w sobie godny polecenia, ale tak pięknie jak mogłoby się wydawać na początku niestety nie jest. Po walkach z XM i CMC przeszedłem do Tickmill i powiem szczerze, że jak na razie pozytywne zaskoczenie. Dobra egzekucja, fajne spready.

Artykuły Ostatnio Dodane:

Poza tą wpadką Tickmill na Polskim rynku jest bezkonkurencyjny. niskie spready i prowizje Oceny cząstkoweWiarygodność:7Obsługa klienta:5Platforma:7Oferta:5 Broker był dobry do końca 2017 r. Obecnie mocno rozjeżdżają się spready na daxie . W opinii brokera to są normalne warunki rynkowe.

Bazując na moim dotychczasowym doświadczeniu mogę powiedzieć, że tickmill to obecnie chyba najlepszy broker jeśli chodzi o Unię Europejską. Bardzo korzystne spready i przy tym brak dziwnych zachowań jak u niektórych market makerów. Obecnie mój ulubiony broker spod regulacji ESMA. Bardzo niskie kooszty transakcyjne i dobra obsługa klienta, czego chcieć więcej 😉 Bardzo niskie koszty transakcji no i do tego sporo instrumentów. Na głównych parach walutowych egzekucja również bardzo dobra 🙂

Spready 0 0 Pips Gwarantowane Przez Brokera Icmarkets, Jakie Opinie O Tej Platformie Mają Doświadczeni Użytkownicy?

MImo to polecam rozkładać większy kapitałpomiędzy kilkoma brokerami w ramach zabezpieczenia 😉 Najlepszy broker europejski bez dwóch zdań. Ciasne spready, dobra egzekucja, niezła płynność. Oceny cząstkoweWiarygodność:8Obsługa klienta:8Platforma:8Oferta:7 Mam bardzo mieszane uczucia, niby wszystko dobrze. Koszty transakcyjne w porządku, natomiast niekiedy wszystko się rozjeżdża i te poślizgi przy realizacji zleceń z moich obserwacji nieznacznie większe niż u innych brokerów.

Jestem z nimi od właściwie od początku. Przez parę tygodni faktycznie był problem z DAXem, ale po tym naprawili tak jak obiecali i od tego czasu spokój.

Forex

Wiarygodność ( 9.3 ) Brak problemów z wypłatami. Brak podejrzanych praktyk. Wysokość spreadów i prowizji.

Broker działa w modelu ECN i oferuje bardzo korzystne warunki tradingowe. Zostaw swój email, aby otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach i wpisach dla Tickmill. Akceptuję regulamin i politykę prywatności

Oto Lista Najpopularniejszych Brokerów

Przeszedłem do Tickmill jakieś dwa miesiące temu i jestem pozytywnie zaskoczony. Bardzo fajna egzekucja i niski spread, czyli to czego potrzebuje 🙂 Trafiłem na tickmill jakieś 8 miesięcy temu i od tamtej pory handluję u nich. Przyznam, że przede wszystkim ze względu na niskie spready, ale co by nie mówić platforma również daje radę. Egzekucja wystarczająco szybka, a i z supportem da się dogadać.

Oceny cząstkoweWiarygodność:10Obsługa klienta:10Platforma:10Oferta:9 4 miesiące temu przeszedłem do nich od polskiego brokera i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony. Dosyć niskie koszty, dobry kontakt z obsługą i dosyć gładki trading, bez podejrzanych wydarzeń 😉 Oceny cząstkoweWiarygodność:10Obsługa klienta:9Platforma:10Oferta:10 Mogę polecić szczerze do scalpowania, fajne spready i dobra egzekucja.

Czy Warto Inwestować W TraderProf? Zobacz Opinie Inwestorów

Bardzo dobra oferta przede wszystkim. Przy daytradingu chyba najlepszy broker u jakiego tickmill handlowałem do tej pory. ECN, co mnie bardzo cieszy, a do tego bardzo fajna egzekucja.

tickmill

Tickmill – wiadomości Klienci Tickmill UK zapłacą za brak aktywności na rachunku Oceny cząstkoweWiarygodność:9Obsługa klienta:7Platforma:7Oferta:7

Humanista Na Giełdzie Czyli Wywiad Z Radosławem Chodkowskim

Ja działam z nimi od 8 miesięcy. Bardzo stabilny broker z dosyć fajną ofertą, chyba w tym momencie cięzko znaleźć coś lepszego na naszym kontynencie Najlepszy broker w Europie https://traderprof.blog/ w tym momencie. Ciasne spready, dobra obsługa klienta, no i kasa na koncie na czas. Mi do day tradingu i czasami trochę dłuższych zagrań w zupełności wystarcza.